Servisimiz deneyimli ve profesyonel uzman kadrosu ile yıllardır Mitsubishi marka klimalarınız için teknik hizmet sunmaktadır. Servisimiz %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket etmektedir ve hızlı ve yerinde müdahalelerde bulunarak iklimlendirme alanında uzun yıllardır liderliğini korumaktadır.

Mitsubishi Klima Servisi Hizmetlerimiz

Servisimiz tüm Mitsubishi marka klimaların bakım, tamir, onarımı, montajı, klima montaj ve demontaj işlemleri gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda servisimiz klimanızın ihtiyacı olan orijinal yedek parça ve aksesuar desteği de sağlamaktadır.

Mitsubishi teknik destek hizmetimiz için çağrı merkezlerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Klimalarda gerçekleştirilecek tüm işlemler ile ilgili müşterilerimiz önceden bilgilendirilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin haklarını korumak amacıyla gerçekleştirilen servis süreçlerini resmi hale getiren Mitsubishi bakım sözleşmesi yapmaktayız.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL