Yaz aylarının vazgeçilmez elektronik aleti olan klimalar bakım zamanlarında güvenilir yetkili servislere teslim edilmesi gerekir. Bu konuda kalitemiz ve işimize duyduğumuz saygı ile klimaların tüm marka gruplarını itina ile bakımını yaparak değerli müşterilere teslim edilmektedir. General markalı klimalar da dahil olmak üzere her konuda yardım etmek için hazır bekleyen teknik adamlar klimaların onarımını yüksek kalite çerçevesinde yapmaktadırlar.

General Klimaların Bakımı

Klimalar özellikle filtre kısımları belli periyodik zamanlarda değiştirilmesi gerekir. Bu filtrelerin kaliteli malzemelerden imal edilmiş olması prensiplerimiz arasındadır. Tüm ekipmanlarımızı kullanarak klima konusunda destek sağlayarak sorunları hızlı bir şekilde çözüme götürmekteyiz. Klima servisimizde tüm markaların yedek parçaları bulunmaktadır.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL