Bir beyaz eşya bakım servisinden beklenen her şeyin tek adreste toplandığı Klimakombicagrimerkezi. com sitesi sorun yaşayan Elektrolux markasının tamir ve bakım işlerini gerçekleştirir.

Beklentiler

İşlevselliğini yitirmiş, paslanmış, bakım gerektiren Elektrolux beyaz eşya markasını en iyi şekilde yeniden onaran, kir ve paslardan temizleyen bakım servisi, teknik elemandan ve teknik araç gereçten kuruludur. Amacı müşteri memnuniyetine yönelik olan servis ihtiyaç duyulduğu anda bu alanda destek vermektedir.

Arızalanan, bozulan, yıpranan beyaz eşyalarınızı güvenilir ortamlarda onarmak için firmadan teknik destek alınmalıdır. Üstelik ürünün yedek parça ihtiyacı mevcut olup garanti kapsamındadır. Merkez ve çevreye verdiği bakım hizmetlerini başarılı şekilde çözümleyen firma ürünlerin ömürlerine ömür katar.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL