Klima, kombi ve yaşam alanlarımızın tümünde kullandığımız bütün beyaz eşyaların kullanılmaya başladıktan sonraki süreçte karşılaşılan arızalı durumlarının çözümü için güvenilir firmalara ihtiyaç duyulur.

Klima ve kombilerin düzenli olarak her sene bakım ve temizliklerinin yaptırılması gerekiyor. Sağlığınız ve güvenliğiniz için gerekli bu bakım sürecinde, firmamız büyük bir titizlik ve deneyimli personelleriyle bir telefon kadar uzağınızda.

Güvenilir Hizmet ve Güleryüzlü Personel

Gün içerisinde herhangi bir sebepten dolayı arızalanan beyaz eşyalarınızı, çağrı merkezindeki personellerimizle iletişime geçip uygun olduğunuz zamana randevu oluşturarak, kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Sonrasında karşılaşacağınız olumsuz durumlar için yeniden irtibat kurarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Güleryüzlü personellerimiz ve işini bilen ustalarımızla her daim hizmet vermeye hazırız.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL