Evinizde veya işyerinizde bulunan her türlü beyaz eşyanıza bakım ve servis hizmeti veriyoruz. Yılların teknik bilgi birikimi ve tecrübesi ile oluşturduğumuz konusunda uzman teknik kadromuz ile her türlü arıza ve şikâyetinizde yanınızdayız.

Yedek Parça Garantisi

Baymak klima servis hizmet sağlayıcısı olarak klimalarınızda arızalanması muhtemel yedek parçalarınızı en uygun fiyat garantisi ve erken teslimat süreci ile temin ediyoruz. Yıllık periyodik bakım kapsamında uygulanan klima temizleme ve kontrol adımlarında Baymak Klima garantisinde kalitesi belgelenmiş kimyasallar kullanılır. Bakım ve temizlik esnasında arızalı olduğu tespit edilen yedek parçalar müşteri onayına müteakip ücreti karşılığında değiştirilir. Kullanılan yedek parçalar orijinal baymak klima yedek parçaları olup değişim ve servis işlemleri teknik servis ekibimizin tarafından doldurulup karşılıklı imzalanan servis formu ile müşterilerimize teslim edilir.

Mevsimsel döngülerde yapılması gereken bakım rutinleri için müşteri hesap kaydı oluşturularak bakım zamanı yaklaştığında önceden haber verilerek bakım programı oluşturulur.
Arıza, kaçak ve buna benzer ihtiyaç durumlarında müşteri hizmetlerimize ulaşarak arıza kaydınızı oluşturabilir ve kısa süre içerisinde teknik ekibimizin servis programına alımınızı sağlayabilirsiniz.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL