Beyaz eşya, klima ve kombi bakım, onarım ve kurulum işlerinde sizlere hizmet veriyoruz. Arçelik klima servisi ihtiyacınız olduğunda irtibat sağlayarak hizmet talebinizi iletebilir ve randevu alabilirsiniz. Çağrı merkezimize 7/24 ulaşım sağlayabilir ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Hizmette kaliteyi daima ön planda tutan bir servis olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. Hızlı ve pratik çözüm oluşturabilen profesyonel teknik elemanlarımız aracılığıyla yaz ve kış aylarında aralıksız klima bakım ve onarım işleriniz gerçekleştirilir. Cihazlarda meydana gelen arıza ve sorunlar en kısa sürede giderilir ve mağduriyetiniz ortadan kaldırılır. Yedek parça garantili olarak onarımlar gerçekleştirilir ve gerekli her türlü hizmet yerine getirilir.

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL