Özellikle kış aylarında iç mekânları ısıtması için kullanılan kombilerin bakımları zamanında yapılması gerekir. Çünkü sürekli kullanıma bağlı tamirat gerektiren Alarko kombiler ve diğer markalar teknik servisimizde uygun şartlarda yapılacaktır. Kombilerin yedek parçaları ve diğer sistematik özellikli aksamları konusunda tecrübeli ekip sayesinde kısa sürede bozulan kombi veya klimalara kavuşabileceksiniz. Alarko kombi servisi ile yerinde veya teknik odada tüm klima ve kombilerin bakımı düzenli ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Beyaz Eşyada Güven Önemli

Hizmetlerimiz ve siz değerli müşterilerimize verdiğimiz kaliteli bakım servisimizle istediğiniz an yanınızda olmayı hedefliyoruz. Alarko markalı ve diğer tüm markalar için bize güvenebilir tüm beyaz eşyalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz

İzmir Klima Kombi Çağrı Merkezi

Firmamız uzun yıllardır deneyimli personel kadrosuyla kombi servisi hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için çözüm arayan çağrı merkezi personellerimiz de oldukça güler yüzlü ve samimiyetle hizmet veriyor.

TESTIMONIAL